Neden Bitcoin Almalıyım? - Thodex Bitcoin Gold Nedir?,Thodex Bitcoin Gold Haberleri, Thodex Bitcoin Gold Fiyatları, Bitcoin Gold

Neden Bitcoin Almalıyım?

Bitcoin, 9 yıldır milyonlarca kullanıcıya hitap eden, yatırımcılara güzel kazançlar sağlayan sanal para birimidir. Herhangi bir merkezi para birimi olmayan sanal para Bitcoin, bu doğrultuda da ülkelerde yaşanan birtakım olaylardan etkilenmez. Geniş network etkisi onun borsadaki gücünün bir diğer göstergesidir. Dolayısıyla Bitcoin’in enflasyonel olmaması diğer bir avantajlardandır. Bitcoin işlem ücretleri düşük ücretlerdir bunun yanı sıra ücretsiz işlem yapabildiğiniz alanlarda bulunmaktadır. Güvenilir bir şekilde cüzdanınızda bulundurduğunuz BTC’ler günden güne değer kazanmaktadır. İyi analizlerin sağlaması sonucunda Bitcoin ile güzel kazançlar sağlanabilir. Bir diğer Bitcoin avantajları ise yatırımların artması, kullanıcıların günden güne daha fazla kullanmasından dolayı ödeme şekli olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bu da günümüzde alışverişlerin hızlanması, güvenilir bir şekilde yerine getirilmesi ve çok daha kolaylaştırılmasında rol oynamakta. Tüm bu sebepler Bitcoin almanız için yeterlidir. Nitekim B2B (Business to Business) işlemlerde kullanışlı bir ödeme seçeneği olarak bilinen Bitcoin, düşük maliyetli büyük transferlerin de kapısını aralamaktadır. Böylece gelecek vaat eden ve her geçen zaman daha da değerlenen sanal para birimi Bitcoin büyük yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Büyük buhran döneminde ön plana çıkan ve diğer kötü ekonomik olaylarda da zarar görmeyen kripto para; borsanın en köklü, güvenilir yatırım seçeneği olarak görülmekte.

Bitcoin Güvenilir Mi?

Bitcoin diğer altcoinlerde de olduğu gibi blockchain teknolojisini kullanır. Blockchain yani blok zincir, herhangi bir işlem sırasında çok fazla kaynaktan işlemin tasdiklenmesini böylece hızlı ve güvenilir bir şekilde işlemlerin yerine getirilmesini sağlar. Şeffaf bir hizmet sunan Bitcoin, tüm işlemlerin depolanmasını ve bu depodaki işlem gidişatlarının herkes tarafından görüntülenebilmesine imkân vermektedir. Genç ekonomisiyle kripto para borsasının en gelişmiş, en pahalı ve en çok yatırımcıyı bünyesinde bulunduran sanal para olmayı başarmıştır. Yakın zamanda Bitcoin ATM’leri ve internetten BTC ile alışveriş yapma olanaklarının sunulması da daha fazla kullanıcının Bitcoin’den faydalanması için birer adım olmakta. Ayrıca bitcoin ödemelerinin geri alınamayacağını bilmelisiniz, o yüzden işlemlerinizi yerine getirirken doğru kişiye gönderdiğinizden emin olmanızda fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir